[OrlekNet Forum]
Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo   Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo EmptyČet 26 Mar 2009, 22:33

Na strani orlek.net so (končno) objavljene fotke iz lanskega maratona 2008, ki jih je pofotkala Vesna Mržek, fotke Škrovijade 2008, ki jih je pofotkala Marja Oman in fotke Drage 2008, ki jih je pofotkal Rado Bratož, bravo, lepe fotke.

Se iskreno opravičujem, ker sem jih založil na prenosnik in šele zdaj objavil, ma je tudi res, da prejšnja metoda objavljanja fotk je bla malo komplicirana in dolgočasna pa se mi je nekako upiralo obvjavljat fotke in sem stalno odlašal, češ, bom objavil ko dobim primerno galerijo, primerne galerije pa kar ni blo in ni blo...

Isto velja tudi za moje fotke (fuzbal 2008, ki bodo v kratkem gor), da ne bi kdo mislil da zgoraj omenjenih nisem takoj objavil ker jih nisem jaz pofotkal. Evil or Very Mad

Priznam, sem zajebal, res sem zelo dolgo iskal primerno galerijo, no ma končno mi je uspelo dobit eno res dobro, odpustite mi... s13 tepen2

No zdej je v uporabi ta PhotoOnWeb galerija, ki je res super, je lepa in uporabna, in zahteva zelo malo časa za izdelavo albuma. ideja molitev

Se priporočam, če imate mogoče fotke iz kakšne orleške prireditve, zdaj bojo pravočasno gor. pionircek

Rado, Vesna in Marja upam da niste kaj zamerili, pa ostali tudi no... Moje opravičilo vsem s13

geek rozica flower sunny papa2
Nazaj na vrh Go down
Tadeusz
Master uporabnik
Master uporabnik
Tadeusz


Država Slovenija
Število prispevkov : 219
Age : 37
Libra
Tiger
Kraj : Wrlk
Točke : 6115
Reputacija : 27
Registration date : 20/05/2008

Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo   Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo EmptyPet 27 Mar 2009, 10:27

no čakanje se je na koncu e izplačalo ;)
Nazaj na vrh Go down
 
Fotke Draga 2008, Škrovijada 2008 in maraton 2008 - opravičilo za zamudo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: Pretekli dogodki-
Pojdi na: