[OrlekNet Forum]
Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum

Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum   Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum EmptySob 28 Mar 2009, 01:46

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum

Fotke lahko naložiš na to stran: http://www.imagenic.net

Je zelo enostavno in hitro, edina negotovost je okrog ponudnika samega, namreč nobeden ne ve kako dolgo bodo fotke dosegljive saj je že veliko takšnih strani propadlo čez noč.

Ne vem vi se odločite...

Gre pa tako:

Si v forumu in hočeš vstavit novo fotko.
Odpri nov TAB (jeziček v Mozilli ali Explorerju) in v naslovno vrstico novega taba (novega okna brskalnika, upam da se razumemo) vpiši: http://www.imagenic.net in se bo odprla stran imagenic.

Klikni na "Browse.." in izberi željeno fotko.
Tukaj je 5 polj kar pomeni da lahko izbereš 5 fotk na enkrat. Če jih hočeš naložit več kot 5 klikni na gumb "Add more photos" in se bo pojavilo novo polje, vsakič ko klikneš ta gumb se pojavi 1 dodatno polje.
Torej če hočeš naložit 10 fotk moraš 5 krat kliknit na gumb da se pojavi dodatnih 5 polj.

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum 3u5d9q2apdt4t9txwh6

Ko so dodane željene fotke klikni na gumb "Start Uploading".


Ko to narediš pa se pokaže novo okno s povezavo na fotko:

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Uzfsdygyd9odbfudhx8m

Skopiraš povezavo ki jo kaže rdeča puščica in jo prilepiš v okence za slike na forumu.

Kako skopiraš povezavo: Najprej z levo tipko miške pobarvaj povezavo na fotko in nato klikni z desno tipko na miški na pravkar pobarvani naslov in izberi "kopiraj".


Nato se vrneš na prvi TAB (jeziček v Mozilli ali Explorerju) kjer imaš odprt forum kamor si hotel vstavit fotko in naredi kot piše pod to sliko:

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Kakopic4-vi

tukaj v forumu klikni na kvadratek (Image -glej zgornjo rdečo puščico) in ko se odpre okence klikni vanj (glej spodnjo rdečo puščico) nato klikni z desno tipko miške in v menuju od miške izberi "Prilepi".

Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum Kakopic5-vi

V okencu se bo pojavil naslov do fotke, nakar klikni na "Ok" in fotka je dodana.

Ponovi postopek za ostale fotke.
Nazaj na vrh Go down
 
Še ena varianta za dodajat fotografije sem na forum
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako vstavim fotografije
» Kako popraviti fotografije ki imajo zamaknjen motiv (gibanje)?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Uvod :: Obvestila-
Pojdi na: