[OrlekNet Forum]
Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€

Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€   Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ EmptyTor 07 Apr 2009, 00:37

Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€

Zanimiv daljinec 8 v 1, je super ker mi podpira vse funkcije, ki jih rabim za moje tri naprave. V navodilih je seznam kod za nastavitev večine obstoječih tv-jev, dvd in vcr predvajalnikov, satelitskih, itd...
Žal pa deluje plastično in ceneno, verjetno tudi ne prenaša najboljše padcev na tla...


Moja ocena na prvem preizkusu, bom jutri še malo spobal, če bom kaj čudnega opazil bom dopisal:

+ avtomatska in ročna nastavitev željenih aparatov
+ deluje dobro, lahko ga tudi usmerim nazaj čez ramo in prime
+ tipkovnica je osvetljena s fensi plavo svetlobo
+ je tako narejen, da ga lahko postaviš pokončno
+ podpira vse funkcije Siol Tv komunikatorja (Sagem)

- nima tipke za teletext, mogoče se da sprogramirat makro tipki M1 in M2, bo treba sprobat...
- cenena plastična izdelava
- ne ergonomska oblika
- zaradi možnosti pokončne postavitve je tako narejen, da bo težko dobit ustrezno gumijasto zaščito
- meni osebno tipke na dotik mi niso všeč, edino osvetlitev je v redu, drugače imam raje navadne gumijaste tipke


p.s. za ročno nastavitev aparatov pritisni in drži SET ter stisni tipko željene naprave npr. TV1, ko se prižge rdeča lučka na daljincu vtipkaj ustrezno 4-mestno kodo in pritisni tipko power(vklop/izklop). Nato vsmeri daljinca v tisti aparat ki si ga nastavil in pritisni power, če se aparat prižge oziroma vgasne si nastavil pravilno kodo. Sprobaj če delujejo vse funkcije, če ne delujejo ponovi postopek in vtipkaj naslednjo kodo iz seznama, tam je napisanih več kod za posamezni aparat.

Koda za Siol TV je 0805, jaz sem jo nastavil na tipko SAT1.
Novejša navadna tv 100Hz Philips ima kodo 1010. Sicer pa glej v navodila.


Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ 942983


Klikni tukaj za nakup univerzalnega daljinca



Če boste naročali ne pozabit dodat kataloga, najprej dodaj v košarico Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, nato vtipkaj v polje za iskanje: Katalog 2009 Slovenski
Pritisni enter in ko pokaže najdene zadetke klikni Položi v košarico.
Katalog je popolnoma zastonj.
V katalogu je tudi bon za 6 EUR, ki ga lahko porabiš pri naslednjem naročilu.


Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Katalog3


Lahko brezskrbi naročiš po povzetju, vedno pride vse v odličnem stanju. Ni potrebe hodit k njim prevzemat.

p.s. jaz sem pri naročilu izbral plačilo po povzetju s predhodnim klicem. Žal zaračunanega klica nikoli ni bilo. Ne vem kdo je kriv, mislim da uslužbenka pošte v Sežani, ki je spregledala na veliko napisano KLIC (napisan s tiskanimi črkami in obkrožen s plavim flomastrom). nenene
Mogoče bi blo za se pritožit na pošto, postar poglavi :plavooko: tepen
da bojo v bodoče bolj gledali?? hmm


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Sre 03 Jun 2009, 16:19; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€   Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ EmptySre 08 Apr 2009, 11:08

Ops... najdu eno pomanjkljivost, ne morem vklopit teletexta na tv-ju.
Sploh ni te tipke s14
Nevem, mogoče se da sprogramirat tisti dve makro tipki M1 in M2, bo treba malo sprobat...
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€   Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ EmptyNed 30 Avg 2009, 00:20

p.s. Ceno so spustili na 9.14€ ok man
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€   Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Univerzalni daljinec z osvetlitvijo, podpira tudi Siol-TV, v akciji za 9,99€
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Na kanalu 207 SiOL TV je program SLO HD, so tudi olimpijske igre v HD kvaliteti
» Zanimiv avtoradio v akciji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Računalništvo, internet in humor :: Akcije ter zanimivi izdelki naprodaj preko interneta-
Pojdi na: