[OrlekNet Forum]
Kako vstavim filmček Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Kako vstavim filmček Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Kako vstavim filmček

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6032
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Kako vstavim filmček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako vstavim filmček   Kako vstavim filmček EmptyNed 25 Maj 2008, 12:59

30.5. by DejanRencelj:
Sem pobrisal navodila iz pravnih razlogov. Glej moj odgovor spodaj. :|

Igor se ti opravičujem za tvoj trud, res si lepo napisal, škoda no, sem prav žalosten da sem moral pobrisat, upam da razumeš in mi ne zameriš, hvala. zalosten

Filmček iz YouTube ne sme biti vstavljen, lahko pa vstavite povezavo tako da kliknemo na povezavo na YouTube-vo stran za ogled filmčka.


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Sob 31 Maj 2008, 22:46; skupaj popravljeno 4 krat (Reason for editing : pobrisal navodila iz pravnih razlogov)
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Kako vstavim filmček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako vstavim filmček   Kako vstavim filmček EmptyPet 30 Maj 2008, 21:35

Sem zasledil, da je prepovedano vstavljati filmčke iz YouTube, tako, da raje vstavite povezavo do filmčka, bomo raje kliknili, kot da nam zaprejo forum zaradi tega.

Dovoljeno je vstavljati le filmčke katerih avtor si ti ali pa imaš avtorske pravice, vendar oni te ponavadi ne vprašajo če si avtror ampak ti kar pobrišejo cel forum.
Je vloženo preveč dela v ta forum, da bi nam zaradi enega filmčka vse pobrisali, torej vstavljanje filmčkov ni dovoljeno, žal.

Citiram:

Re: Embedding You Tube clips

"About Youtube, I know you can have a link to the clip, but an embed is not allowed."

in pa:

"The only way you're allowed to is:
- To be the owner of the video
- To have the explicit allowance to do so from the author
- To have eventually have paid rights to do so
"

tukaj je povezava na temo kjer je naveden omenjeni citat
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Kako vstavim filmček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako vstavim filmček   Kako vstavim filmček EmptySre 06 Maj 2009, 00:38

Trenutno sem v debati z administratorji in moderatorji glede vstavljanja (embedanja) filmčkov na forum.

Žal eden od njih še naprej tumba, da je prepovedano embedat, medtem ko drugi trdi, da se lahko embeda, ker so pravno odgovorni samo YouTube in oseba, ki je video naložila na YouTube.
Kdor embeda video pa ni kazensko odgovoren, saj širjenje informacij v demokraciji ni kaznivo, razen ko gre za informacije državne tajnosti t.i. top secret, kar pa filmčki na YouTube zagotovo niso. ne ne

Sporočim takoj, ko bo dokončno znano. cop

Upam, da nam bo uspelo in se bomo lahko znebili linkov za vekomaj in bomo lahko embedali filmčke na forum. ok man
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Kako vstavim filmček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako vstavim filmček   Kako vstavim filmček EmptySob 09 Maj 2009, 12:21

Nekako se izogibajo dati odobritev črno na belem, ma mi gremo v embedanje, sem shranil izjave moderatorjev kateri so za, takko imam vsaj neko malo garancijo, da nam ne zaprejo foruma.

TOREJ, DO PREKLICA VELJA:

FILMČKE SE LAHKO EMBEDA V FORUM!


Kako to narediš?

YouTube ima več načinov a samo eden deluje vedno 100% in to je uporaba FLASH kode:
Koda:
[flash(425,350)]http://www.youtube.com/v/XXXXXXXXXXXXXXXX[/flash]

Cel zgornji stavek prekopiraj v tvoj post in namesto tistih XXXXXXX skopiraj ime filmčka, ime filmčka dobiš v YouTube povezavi:
Ime se nahaja med znakoma = in &

Kako vstavim filmček Youtubenaslov

V tem primeru je ime tega filmčka: 5535Ts-iOP0

Povezava na ta filmček potem izgleda tako:
Koda:
[flash(425,350)]http://www.youtube.com/v/5535Ts-iOP0[/flash]

In ko točno ta stavek dokončno vneseš v forum dobiš tak rezultat:




Bo šlo? No kadar bi rad dodal YouTube filmček na forum pridi najprej sem v to temo in si skopiraj celo kodo(z miško pobarvaj celo kodo in klikni z desno tipko in izberi kopiraj ali copy) in potem prilepi kodo v tvoj post (desna tipka na miški: izberi prilepi ali paste) in nato samo zamenjaj zadnji del kode tiste ikse XXXXXX z naslovom tvojega filmčka (prepiši).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako vstavim filmček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako vstavim filmček   Kako vstavim filmček Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kako vstavim filmček
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako vstavim fotografije
» Kako pohitrim prenos datotek iz interneta

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Uvod :: Vprašanja in predlogi o forumu-
Pojdi na: