[OrlekNet Forum]
Dobri Znanci - Orlek kraški (1983) Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Dobri Znanci - Orlek kraški (1983) Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Dobri Znanci - Orlek kraški (1983)

Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8002
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Dobri Znanci - Orlek kraški (1983) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dobri Znanci - Orlek kraški (1983)   Dobri Znanci - Orlek kraški (1983) EmptyNed 04 Apr 2010, 12:03

Dobri Znanci - Orlek kraški (1983)

Ve kdo povedat kaj več o tej pesmi? Od kod izvira, kdo jo je napisal?

Jaz moram priznat, da sem bil presenečen, ko mi je Stojka poslala povezavo in sem prvič pogledal ta videospot in tudi prvič sploh poslušal to pesem... Zanimivo. s01



Hvala Stojka za to povezavo ok man


EDIT: Kot je Stojka uspela ugotoviti, baje ta pesem ne govori o našem Orleku ampak naj bi to bilo nekje na pivškem...
Nazaj na vrh Go down
 
Dobri Znanci - Orlek kraški (1983)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» moderni ples (dobri video posnetki)
» Orlek v Orleku

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: Splošno o Orleku-
Pojdi na: