[OrlekNet Forum]
F secure antivirus Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
F secure antivirus Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 F secure antivirus

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Horatio80
Član - začetnik
Član - začetnik



Država Slovenija
Število prispevkov : 1
Kraj : Ljubljana
Točke : 2369
Reputacija : 0
Registration date : 13/10/2017

F secure antivirus Empty
ObjavljaNaslov sporočila: F secure antivirus   F secure antivirus EmptyČet 26 Okt 2017, 15:42

Živijo,

a mogoče kdo od vas pozna F-secure od A1: https://www.a1.si/velika-podjetja/resitve/varnostne-resitve/f-secure?
V službi smo dobili reklamo, pa me zanima, če je ok, ali uporabljate kak drug antivirus?

Hvala.


H.
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8002
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

F secure antivirus Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: F secure antivirus   F secure antivirus EmptyNed 12 Nov 2017, 19:57

Živijo, po mojem mnenju je Kaspersky edina resna zaščita ta trenutek.

P.S. Poleg Comodo IS je bil Kasperski edini od "velikih" ki je imel učinkovito zaščito v obdobju ko so po TV in radiju govorili o izsiljevalskih virusih, ki so na okuženem računalniku zaklenili podatke in zahtevali odkupnino. Kar se še vedno dogaja (nekateri anti-virusi ne zmorejo zaznati takšne okužbe). Sicer ni bil prvi, prva učinkovita zaščita je bil Comodo IS (nastavitve na maksimum).

Jaz uporabljam Kaspersky Internet Security le ta ima poleg anti-virusa tudi odličen požarni zid, ki je pomemben predvsem za podjetja saj učinkovito ščiti pred vdori in krajo podatkov. (Prej sem uporabljal Comodo (brezplačen) a je precej upočasnjeval računalnik.)


No, če na računalnikih ni hudo pomembnih podatkov pa bo najbrž v redu tudi kateri drugi (cenejši) anti-virus.

Glede F-Secure jaz osebno ga ne bi nameščal, ker upočasnjuje delovanje računalnika.


Več info tukaj: AV-TEST - The Independent IT-Security Institute

F secure antivirus Kasper10
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8002
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

F secure antivirus Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: F secure antivirus   F secure antivirus EmptyNed 12 Nov 2017, 20:26

Mogoče še tole okrog F-Secure, na spodnjem videu je test F-Secure po 6 mesecih od začetka epidemije izsiljevalskih virusov.



Kako naj zaupam takemu podjetju, ki v 6 mesecih ni zmoglo razviti učinkovite zaščite? Ne vem, težko...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





F secure antivirus Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: F secure antivirus   F secure antivirus Empty

Nazaj na vrh Go down
 
F secure antivirus
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Računalništvo, internet in humor :: Računalništvo-
Pojdi na: