[OrlekNet Forum]
Uporabljaš Hotmail? Preberi... Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Uporabljaš Hotmail? Preberi... Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Uporabljaš Hotmail? Preberi...

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8023
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... EmptyTor 14 Apr 2009, 19:24

Uporabljaš Hotmail? Preberi...

Ko sem rabil podatke za majice sem videl, da veliko Orlečanov uporablja Hotmail in večina ne gleda pošte redno. Pa tudi vem zakaj saj imam tudi jaz en hotmail naslov.

Enostavno ne da se mi stalno hodit na hotmail.com in tam tipkat e-mail naslov in geslo ter gledat če je kakšen e-mail...

Ostali e-mail programi npr. Incredimail in Eudora pa ne podpirajo Hotmaila ker nima POP funkcije.

No obstaja ena dobra rešitev. Namestiš si program Windows Live Mail ki lahko pobira pošto iz Hotmail poštnega računa. Jaz uporabljam ta program že nekaj časa in je super.

Vsakič ko prižgeš računalnik zaženeš ta program in on bo stalno gledal če je kakšna nova pošta, v opcijah nastaviš na kolko časa naj gleda za novo pošto, jaz imam nastavljeno na 5 minut.

No sicer moj je v angleščini ma na tej povezavi se da dobit tudi slovenskega:

Klikni tukaj za program Windows Live Mail

Ko nameščaš izberi program Live Mail, lahko pa nameštiš tudi druge Live programe, če jih rabiš seveda...

Tako izgleda ta program:

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Livemail1


Poleg E-maila ima tudi Koledar in Novice, posebej je uporaben koledar ki ima tudi opomnik z alarmom:

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Livemail2

Spodaj v levem kotu preklapljaš med emailom in koledarjem.



Še par podatkov o programu, prekopiram iz uradne strani:


Windows Live™ Mail

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Livemailoverview

Vse na enem mestu

Uporabljajte več e-poštnih računov v enem programu – Hotmail, Gmail, Yahoo.co.uk in še več.
V programu Pošta Windows Live je zdaj na voljo tudi koledar.
Pošta združuje preprostost uporabe programa Outlook Express in hitrost programov Windows Live.

Funkcije:

Najprej varnost

Povečajte varnost e-pošte na več e-poštnih računih s Pošto Windows Live.
Filtri neželene pošte vas varujejo pred odvečno pošto in vas opozorijo, če je sporočilo sumljivo.
Če želite, lahko z enim klikom izbrišete sporočilo in blokirate pošiljatelja.

Opomniki o dogodkih

Upravljanje časa je postalo enostavnejše
S koledarjem v programu Pošta Windows Live lahko spremljate vse pomembne zadeve, ki vas čakajo. Lahko vam pošlje opomnike po e-pošti, v mobilni telefon* ali prek programa Messenger, kakor vam bolj ustreza.
* Za prejemanje sporočil bo mobilni operater morda zahteval plačilo.

Sinhroniziranje s spletnim koledarjem

Sinhronizirajte koledarje
V koledarju programa Pošta lahko urejate dogodke, tudi če nimate vzpostavljene povezave z internetom. Ko znova vzpostavite povezavo z internetom in se prijavite, bodo nove informacije prikazane v koledarju programa Pošta in na strani Windows Live na naslovu calendar.live.com.

Koledarji v skupni rabi

Ohranite nadzor nad osebami
Vaš čas ni vedno samo vaš – pomislite na družinske člane in prijatelje, ki bi morda morali poznati vaš urnik. Na spletnem mestu Windows Live na naslovu calendar.live.com lahko nastavite in skupaj uporabljajte koledarje, nato pa si jih ogledate in uredite v programu Pošta Windows Live. Vi določate, kaj si določena oseba lahko ogleda.

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Koledarjiskupnaraba

papa2
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6058
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... EmptyTor 14 Apr 2009, 20:17

js mam tudi hotmail pa kr sm prjavlna n messengerji mi pokaže čim pride sporočilo v nabiralnik..
in ker to je zmeri uklopljeno(msn) mi kaže redno...
tko d nimm problemov z neprebrano pošto...
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8023
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... EmptyTor 14 Apr 2009, 20:21

Blančta je napisal/a:
js mam tudi hotmail pa kr sm prjavlna n messengerji mi pokaže čim pride sporočilo v nabiralnik..
in ker to je zmeri uklopljeno(msn) mi kaže redno...
tko d nimm problemov z neprebrano pošto...

Ma pride pošta v računalnik al se moreš it prijavit na hotmail.com in tam pogledat?
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6054
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... EmptySre 15 Apr 2009, 00:06

Messenger sproti pregleduje pošto s katero si peijavljen. Za ogled samo klikneš na gumb. V samih nastavitvah Messengerja pa določiš ali te na Hotmailovo stran odpelje s prijavo ali brez. Problem pa je pri neketerih, ki nimajo niti Messengerja prižganega hejti
Mogoče bi pa bilo smiselno, da si vsi, ki imate take težave, v osebnih nastavitvah tega foruma zamenjate Email z drugim. Mogoče z ___@siol.net ali podobnimi, ki jih redno uporabljate.
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6058
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... EmptySre 15 Apr 2009, 16:51

je tku kukr je reku igor....
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
Sponsored content





Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uporabljaš Hotmail? Preberi...   Uporabljaš Hotmail? Preberi... Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Uporabljaš Hotmail? Preberi...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Računalništvo, internet in humor :: Računalništvo-
Pojdi na: