[OrlekNet Forum]
Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe? Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe? Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe?

Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe?   Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe? EmptyPon 29 Jun 2009, 12:46

Pravkar sem dobil en zanimiv email od Marje, najprej se mi je zdelo da gre za kakšno bedno foro a je kar dobra pogruntavščina.

Spodaj je slikca plesalke ki se vrti. Pri večini ljudi se ob prvem pogledu na sliko plesalka vrti v levo, v nasprotni smeri urinega kazalca. To pomeni, da je sliko "obdelala" leva stran možganov, ki med drugim skrbi za logiko, matematiko, znanje, detajle, itd... Desna stran možganov pa skrbi za občutke, prepričanje, domišljijo, fantazijo, itd...

Sedaj pa gremo k bistvu, ali ste sposobni z mislimi obrniti smer vrtenja plesalke?
Zamislite oziroma zagledajte se v sliko in opazujte ali se spremeni smer vrtenja.

Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe? Levodesno

p.s. ko sem jaz prvič videl sliko se je vrtela v levo, potem sem se zagledal in se je začela vtreti v desno, in se vrtela v to smer vse dokler se nisem spet zagledal in je bila smer vrtenja ponovno v levo. Sem večkrat poskusil in vsakič se zamenja smer vrtenja, res zanimivo ej... ok man
Nazaj na vrh Go down
 
Desna polovica proti levi polovici možganov - ste sposobni uporabit obe?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» SuperEnalotto mrzlica! Dobitek 177 miljonov evrov je dobil nove lastnike...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Računalništvo, internet in humor :: Smeh ni greh - humor, ki kroži po e-pošti-
Pojdi na: