[OrlekNet Forum]
Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8001
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku   Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku EmptySob 11 Jul 2009, 16:18

Sem slišal, da je včeraj zjutraj skurlo veliko aparatur po celi vasi.

Meni je skurlo televizijo, internetni modem in SiOL TV komunikator. Najbolj žalostno pa je, da je bilo vse to priklopljeno na Belkin UPS in je udar strele šel kar skozi UPS, drek pa taka zaščita... nenene
Dobro, da je zavarovano tako, da upam da bo vsa škoda povrnjena. molitev


TV in komunikator sem nesel v Koper na servis, modem pa so včeraj popoldan prišli zamenjat na stroške Telekoma.

Zgleda da linija zdaj deluje normalno, sem pravkar testiral, hitrost je normalna, edino ping je nekoliko visok 28ms, sem testiral dvakrat in je bil obakrat 28ms:

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku 515120511

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku 515127920


Sedaj pa sem naredil še test na strežnik v Mariboru in dobil malo bolj spodobnih 11ms:

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku 515156729
Me pa prav zanima kolko aparatur je skurlo, ker se govori, da je skoraj vsakmu nekaj skurlo? hmm
Pa tudi v okolici je precej treskalo, ko sem bil v Kopru na Mobitelovem centru je prišel en znanec iz Šmarij in je tudi on prinesel skurjen TV komunikator, zgleda da je tudi v Šmarjah bil kažin...
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6032
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku   Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku EmptyTor 28 Jul 2009, 01:19

Meni ni nič skurilo, je pa nekaj dni hitrost štekala. Sedaj je pa spet vse po starem juhuhu

Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku 526658761
Nazaj na vrh Go down
 
Včerajšnji udar strele naredil veliko škode v Orleku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Orlek v Orleku

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: Splošno o Orleku-
Pojdi na: