[OrlekNet Forum]
Miami Beach - Page 3 Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Miami Beach - Page 3 Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Miami Beach

Go down 
+5
Igor
Katarina
MitjaS
DejanRencelj
extraJ
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Marja82


Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Age : 41
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 5988
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptySre 18 Jun 2008, 11:03

Se pravi, ti gre dobro. Kaj misliš, da bo ostalo pri tem 5 levelu al boš šla še kej naprej? Jaz se pa pripravljam, da bom šla delat Cambridge advanced english - certifikat CAE. Bom še vidla. Vse to je ok, dobrodošlo. smile Aja, kaj ti pa na našmu faksu upoštevajo potem od tega? Za kolko letnikov bi blo to?
Nazaj na vrh Go down
http://www.klikaj.me
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptySre 18 Jun 2008, 14:54

Ejla,
ma mislm d bom ostala kr v tem levelu, napredovala bom edino še iz upper intermediate v advance ma je vse v petem levelu. Ja na mojem faksu pa mi pol priznajo, če mam seveda kle teste vse več kot 70%, vse tri letnike ang. Tko da super ne smile . Zaenkrat mam vse okul 80%, tk da upm d ne bo komplikacij.

Če ne kaj dogaja v Orleku, kej novga?Zanimivga?

Lp
Nazaj na vrh Go down
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Marja82


Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Age : 41
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 5988
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyČet 19 Jun 2008, 07:58

To je pa super. ok man Sej najboljše je, da greš nekam kamor vsi govorijo angleško in si prisiljen govorit še ti..

Drugače v Orleku imamo piknik v soboto z motoristi pr lušci. Se bomo slikali za v motoristično sekcijo na forumu (bova midva z Dejanom slikala). Tebe bomo pa kadar se vrneš.. Ehehe Kdaj čmo dat slike gor, ko se vrneš, al lahko prej? jezik

Včeraj sem vidla tvojo mamo, te pozdravlja, sem šla s Katjo dol do njih, ko je peljala tamalga.. zviz

Drugače sem pa vidla, da tud tebi ni prav slabo, res je da verjetno pogrešaš Wrlk, sej kdo ga pa ne, ko gre proč? flower Pa itak bo hitro minilo, boš pršla polna vtisov nazaj, nam boš kej povedla, kako je blo.. Cool
Nazaj na vrh Go down
http://www.klikaj.me
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyPet 20 Jun 2008, 18:19

Ma ne ves da lhk das prej slikce gor, oziroma jh mors dt d mal vidm folk, kk se drziste jezik , ja no mi ni lih slabo kle se mam vsak dan buls in po mojm ne bom prow vesela ku bo treba dmu jt, sej pogresm mal ma ne lih tlk ful. Je tk lepu kle. vse tk na izi, plaza, pouk 3 urce pol pa zur in tk je res vse ful u izi, prvo ku sm sm prsla sm bla ful zivcna k sm mogla z vsako stvar cakt pu ure npr.za kfe in take stvari, ma pol se navads in rats td ti mal u izi. Aja pa ucjri sm spoznala eno pupo iz slovenije, z domzal, ma je mal cudna, ma se bo dalo...kaj sm tela povedt...aja, je zcnla govort z mano slovensko in kr nism znala nism najdla besed, kdr pism n neti je lhko kr sam razmislm, sam ku mam za govort mi kr anglescina hodi po glavi. Pa javlla se ne bom vc tk pogosto kr mi je racunalnik krepnu in ne morm vsake pol ure cimro prost ce mi ga posodi tk da... bo treba prezivt brez 4 tedne in pu.
Nc grem zdej k se mi ne da vc pist
Cau pa lepo se mejte, vsi
Nazaj na vrh Go down
DamjanR
Uporabnik
Uporabnik
DamjanR


Država Slovenija
Število prispevkov : 32
Kraj : Orlek
Točke : 5853
Reputacija : 8
Registration date : 20/06/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zakon   Miami Beach - Page 3 EmptySob 21 Jun 2008, 23:22

Ti lepe slike iz Mijamija.
Te tudi jaz pozdravljam sem imel polno izpitov iz šole tako, da nisem imel časa niti se prijavit na forum.
Vidim da obladaš in se učiš angle.. to bi meni prav prišlo ker sem padu na kolokviju iz strokovne angleščine. Dobro se uči, da mi boš kaj pomagala.
še enkrat
lep pozdrav iz sunny Orleka
Nazaj na vrh Go down
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Marja82


Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Age : 41
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 5988
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyPon 23 Jun 2008, 10:43

Upam, da boš še znala govort slovensko, ko boš pršla nazaj.. afna2 Ah, če ne bomo pa kr angleško tolkli, se bo še kšn kej navadu afna Sej v bistvu je dobro, da ti je totalno prekloplo.. zdej ko te bo kšn kej vprašu po angleško, ne boš nč študirala, bo kr avtomatsko Rokaj!

U glavnem fešta je uspela, recimo, ampak je blo hmali konc.. edino enih par nas je ostalo še po polnoči. Slikc je bolj malo, edino smo poslikali, kdo je bil na fešti, druzga pa ne kej preveč, edino če bo Turk dal kakšno fotko, ku je njegov tamali sliku neki. Lp iz Wrlka. papa1
Nazaj na vrh Go down
http://www.klikaj.me
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyČet 10 Jul 2008, 20:47

Ki si kej ti američanka? cincin
Kako kej tam? brenk zvizg
Mi pa gremo jutri brrrrrm v Prlekijo juhuhu
Nazaj na vrh Go down
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyPet 11 Jul 2008, 01:15

Hejla, ja sm se ziva morm bt:)
glavnm sm precitla da greste ja in sm vm itk fous ma kaj cm sm kle ne.
Na murje bom vrjetno td se kej sla mi ni se zadosti smeeeh
Glavnm mam se dobr tedn in par dni tk da jupi hmal domov.
Sm dobla novga profesorja in joj kk je zdej dolgcajt, ne morste vjrvt za spat pr pouki.
Glavnm sloensko goort mi gre trenutno res slabo, mam zdej enga sosolca iz celja in kdr govorim z njm mi je tezje kukr anglesko, kr res ne nadm vec besed k sm itk totalno preklopla na anglesko.
Lepo se mejte pa tud na zboru pa se hmal vidmo. juhuhu
Nazaj na vrh Go down
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Marja82


Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Age : 41
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 5988
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyPon 21 Jul 2008, 11:35

Kaj si pršla, al nisi?

Ehehe
Nazaj na vrh Go down
http://www.klikaj.me
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyPon 21 Jul 2008, 22:15

hello
I'm back
srecno prispela lep je ta Wrlk juhuhu
Nazaj na vrh Go down
lotson
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
lotson


Država Slovenija
Število prispevkov : 59
Age : 28
Cancer
Pig
Kraj : Wrlk
Job/hobbies : handball
Humor : črni
Točke : 5865
Reputacija : 8
Registration date : 16/06/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyTor 22 Jul 2008, 09:35

janja hvala za kopalke iz miamija!!!

in slike so carske Rokaj! ruljo good job
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptyTor 22 Jul 2008, 12:46

Bravo, bo treba en piknik napravt a? jezik brenk party cincin2
Nazaj na vrh Go down
lotson
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
lotson


Država Slovenija
Število prispevkov : 59
Age : 28
Cancer
Pig
Kraj : Wrlk
Job/hobbies : handball
Humor : črni
Točke : 5865
Reputacija : 8
Registration date : 16/06/2008

Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 EmptySre 23 Jul 2008, 08:38

kdaj bo fešta za prihod jezik Ehehe juhuhu cincin cincin2

piši mi kej smeeeh Ehehe
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
Sponsored content





Miami Beach - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miami Beach   Miami Beach - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Miami Beach
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Razne debate :: Potovanja-
Pojdi na: