[OrlekNet Forum]
Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Prva majčka OrlekNet :)

Go down 
+4
extraJ
Igor
Blančta
DejanRencelj
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 17 Apr 2009, 15:57

ma wrlečani prow iščmo razloge za fešto..
hi hi..
joke...
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 17 Apr 2009, 16:02

Ma itak a Ehehe

tump butn brenk smeh party cincin ples igrackanje cincin2 ne ne cop ohhh jezen blink partysmiley2 scratch Rokaj! bounce afna2 afna jevroce s06 s06 s06
Nazaj na vrh Go down
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 11:09

kaj pol s temi majčkmi, nimm kej oblečt smile
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 11:30

Zadnja informacija, ki sem jo dobil pred par urami pravi, da bojo jutri odposlali priporočeno. Rokaj!
Če naša draga pošta kaj ne zamuti jih dobim v petek dopoldan. postar partysmiley2

Bi blo dobro, da jih vi prevzamete čim prej v petek, da jih lahko še operete in se posušijo za v soboto do 12h, ko se gre v Drago.

Nevem kako bi se zmenli za prevzem.

Fajn bi blo da mi napišete kdo od vas bo doma v petek dopoldan vam jih prinesem takoj ko pridejo, lahko tudi pustim komu od vaših domačih sporočte mi če bo pri vas kdo doma v petek dopoldan.

Ostali pa bi se dobili magari popoldan pri Lusci kukr zadnjič na unmu sestanku.

Bom magari vprašu Vojca, če se da v petek popoldan dobit ključ od lusce, da ne bi viseli na prakirišču.

Jutri, ko oddajo na pošto mi sporočijo, takrat se bomo mi vse zmenli dokončno.

Vi pa si probajte organizirat da boste dosegljivi, ter malo bolj pogosto poglejte email ter predvsem poglejte bolj pogosto sem na forum če je kaj novega v tej temi, bom tukaj pisal vsakič ko bo kaj novega.

postar partysmiley2 cincin
Nazaj na vrh Go down
extraJ
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
extraJ


Država Slovenija
Število prispevkov : 55
Age : 37
Cancer
Tiger
Kraj : W'rlk
Točke : 5947
Reputacija : 10
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 12:06

pr meni če ne druzga j nona doma tku da ni panike, jst pa če ne po treji od pdan do dvehje so td naši tku d kr donosi brez panike
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6061
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 12:25

Mene me ni cel dan. Ma bo prišla Anja iskat k Lužci. Samo za uro bi bilo dobro vedet.
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 12:49

Uro sporočim jutri, ko bo vse zmenjeno, toda dokler ne oddajo na pošto pa se nečem menit za fiksno, ker v slučaju, da ne končajo pravočasno in moram it iskat v Prlekijo ne vem kdaj bom nazaj.

Torej jutri enkrat bo vse znano. papa2
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySre 22 Apr 2009, 20:24

ej glede klučov nevem če jih ma vojko kr če sm ga prow zastoplla jih je zasjal...
mislm neve kam jih je daw....tku d ga morš poklict...
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
Tadeusz
Master uporabnik
Master uporabnik
Tadeusz


Država Slovenija
Število prispevkov : 219
Age : 37
Libra
Tiger
Kraj : Wrlk
Točke : 6144
Reputacija : 27
Registration date : 20/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 23 Apr 2009, 01:13

ma če ne se mi zdi da jih jma ljubo
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 23 Apr 2009, 16:56

možno ja...smeeeh
lohko pa tudi sandi aj jih ni mew tud wan neki???
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 23 Apr 2009, 18:48

masta oba ljubo in sandi mi je vojko potrdu....smeeeh
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 23 Apr 2009, 21:11

No, jaz sem bil cel dan v Ljubljani in sem ta moment pršu domov. jevroce

Zalaufam pc, odprem email, in od dobavitelja majc ni ne duha ne sluha... s03

Sem mu napisal pismo pa bomo vidli sproti...... hmm

Tku da, mi je res žal, ma ne vem kdaj bojo prišle, ne vem niti če jih bom mogu it iskat al ne, po pravici povedano mi ne glih diši bit 6 ur v avtu ma če ne bo druge... Ja no bom pač šou iskat, res bi rad vidu da jih dobimo za v Drago.
igrackanje cincin partysmiley


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Čet 23 Apr 2009, 23:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 23 Apr 2009, 23:34

Dobil odgovor: se je pokvaril stroj za potisk jezen . Stroj je zdaj popravljen in računajo da bojo končali tiskat jutri pozno popoldan, najbrž šele zvečer. Kar pomeni da nima smisla hodit iskat saj bom šele opolnoči nazaj in takrat bo prepozno za nosit majce po vasi. Potem je vseeno če pride po pošti v soboto zjutraj.

Zdej smo se zmenli, da ko končajo bojo oddali na pošto, jaz se bom pozanimal jutri na pošti v Sežani če lahko dvignem paket v soboto zjutraj.

Kukr kaže ta moment, bom potalal majice v soboto dopoldan, se bom potrudu, da jih dobiste vsi pred 11 uro.

Sicer bom tukaj jutri tekom dneva še naknadno kaj napisu, ma dejte planirat, da vas obiščem v soboto dopoldan. Kdor takrat ne bo doma jo bo dobil v Dragi, bom vzel s sabo.


Glede predhodnega pranja:
Tisto majico ki sem jo zadnjič dobil (prvi vzorec, ko sem odprl to temo) sem obleku brez oprat, ko smo šli z motorjem spremljat kolesarje sem jo dal gor tako kot sem dobil, in sem jo imel cel dan na sebi pa je blo vse o.k.
Majica tudi nima tistega fabriškega vonja, verjetno ker to ni sitotisk ampak potisk kjer stroj z vročo ploščo 2x pritisne folijo z napisom in na majici ostane samo napis, ni nobenega barvanja al kakšnega packanja.

Mislim da ne bo nobenega problema če se majco obleče brez oprat, ma za gvišno svetujem da oblečete eno kanotjero spodaj pa bo sigurno v redu. mezikne

Se ćujemo već ksno... s11
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 24 Apr 2009, 14:29

Fiksno:

Majice bodo danes oddane na pošto v Mariboru kot hitra pošta.
Za hitro pošto mi na Pošti garantirajo da me bo jutri ob 8h zjutraj čakal paket v Sežani na Pošti.

Torej jutri pred 11h bom potalal majice po vasi, bom šou zelo na hitro,
kdor ne bo prišel takoj na vrata oziroma ga takrat ne bo doma bo dobil majico v Dragi.
Nazaj na vrh Go down
Tadeusz
Master uporabnik
Master uporabnik
Tadeusz


Država Slovenija
Število prispevkov : 219
Age : 37
Libra
Tiger
Kraj : Wrlk
Točke : 6144
Reputacija : 27
Registration date : 20/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 24 Apr 2009, 20:54

jst bom doma
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6061
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 24 Apr 2009, 22:41

Jaz tudi. Bravo Dejan!!!
Nazaj na vrh Go down
Tadeusz
Master uporabnik
Master uporabnik
Tadeusz


Država Slovenija
Število prispevkov : 219
Age : 37
Libra
Tiger
Kraj : Wrlk
Točke : 6144
Reputacija : 27
Registration date : 20/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 24 Apr 2009, 23:20

sam jst pa kumi čakm, da vidm to mojo majčko...jo bom prou ponosno nosu smeeeh
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPet 24 Apr 2009, 23:31

Ma skori bi ble za dat u okvir, tolko ku je blo ibang okuli teh majč da bi prišle pravočasno jevroce

No zdej so u božjih rokah, če rečemo da je danes za nas poštar bog i batina mezikne

Zjutraj grem na pošto dvignit, držte pesti s01


Pa za fotke se neki mešajo da so narjene, čeprov sm preklicu naročilo ker niso resni...
Ob 19h so poslali email da so končane, ma nism zastopu če jih bojo jutri pripeljali, če jih jutri pripeljejo jih vzamem drugače nej si jih vtaknejo tja... Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySob 25 Apr 2009, 08:26

Pravkar sem majčke prinesel domov. cincin
Moram prekontrolirat če je vse o.k. ok man

Tadeusz je napisal/a:
sam jst pa kumi čakm, da vidm to mojo majčko...jo bom prou ponosno nosu smeeeh

Ja tvoja je res huda, napis OrlekNet je manjši kot na drugih majcah (ne vem zakaj, sem naročil za vse enako) ma je vseeno fantazija od majčke. Rokaj!


Ob 10h jih bom nosil okuli, tisti ku prebere ta post je lepo zaprošen če pride sam iskat med 9.30 in 9.55 bom zunaj pri avtu moram motor prštimat. igrackanje
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptySob 02 Maj 2009, 16:18

No forumaši, z majčkami ste/smo zadovoljni. ok man

So naredili res dobro delo good job , tako, da lahko sedaj tudi napišem kdo se je trudil za te majice in nam tudi zaračunal nižjo (sponzorsko) ceno.

To je mariborska firma Pizdarije.com. partysmiley partysmiley2

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Pizdarije_logo

Midva z Marjo sva člana in lahko za vas naročiva po članski ceni, če bi kdo od vas kaj rabil iz njihove ponudbe. Sporočite in bomo zrihtali.
papa2
Nazaj na vrh Go down
taya
Član - začetnik
Član - začetnik
taya


Država Slovenija
Število prispevkov : 2
Age : 31
Aries
Rooster
Točke : 5819
Reputacija : 0
Registration date : 23/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPon 04 Maj 2009, 20:13

js nosm nonstop to majco smeeeh se mi prou dopade
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPon 04 Maj 2009, 20:14

Js jo mam za doma za spt in z n telovadbo...(se opere umes...)
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyPon 04 Maj 2009, 21:02

Blančta je napisal/a:
Js jo mam za doma za spt in z n telovadbo...(se opere umes...)

Meni se pa zdi škoda rabit za spat in za telovadbo, ker je to unikatna majca, take ne bo dobil noben nikoli več. Rolling Eyes

Zato sem tudi dodal tisti listek z nasveti za dolgotrajno uporabo majic, ker je to ena in edina. s02

No vsak nej dela kar hoče, samo moje mnenje je da za spat in telovadbo so dobre tudi une za dva evra hmm s14
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6065
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 07 Maj 2009, 19:36

ja no sej....
samo moja navodila nevem ki so...smeeeh
js use zgubim kr je n listki...smeeeh
tku d...
ma ne ne sej sm jo mela samo en tedn....smeeeh
ubistvi bl z telovadbo...Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 EmptyČet 07 Maj 2009, 19:57

Blančta je napisal/a:
ja no sej....
samo moja navodila nevem ki so...smeeeh
js use zgubim kr je n listki...smeeeh

Evo za pozabljive in izgubljene Ehehe :

Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Majicenasvet

Za domačo nalogo dejte 36x prebrat tku da boste znali na pamet za vekomaj s04 s01

p.s. tu kar sm napisu je če češ da ti ta majca traja čim dlje, če ti je useeno pole pej dej na 95 stopinj celzijusa, rukni nutr 16 zamaškow praška liquidolavatuto in 8 zamaškow mehčawca tudi liquidomorbidotuto, centrifugo nabiksi na 15.000 obratow in ku wzemeš wn fejst stepi majco sz unm tepačem za tepst tepihe, pole dej jo u sušilc in vrži še dvej noški in tri perutničke zravn da bo spruti še piščanček malo mnj msn glih tku s to pwtjo... ja pa kdr pomrendš še wstalo wd piščančka lohko tudi sz majčko wbrišeš mizo tku počrjz. Prej ku majčko zašlataš ke u kwt ne se pozabt fejst usjknt ku je grdo vidt č ti teče šmrku sz nusa. No tku. Amen.


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Čet 07 Maj 2009, 20:13; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prva majčka OrlekNet :)   Prva majčka OrlekNet :) - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Prva majčka OrlekNet :)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zemljevid gostov OrlekNet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: OrlekNet spletna stran vasi Orlek-
Pojdi na: