[OrlekNet Forum]
silvestrovanje pri pilu Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
silvestrovanje pri pilu Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 silvestrovanje pri pilu

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
liki
Član - začetnik
Član - začetnik
liki


Država Slovenija
Število prispevkov : 3
Točke : 5683
Reputacija : 0
Registration date : 05/10/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptySob 20 Dec 2008, 07:33

a je mogoče kaj interesa, Question Question da bi se pri pilu postavilo par miz in bi tisti , kateri silvestrujejo doma, sneg prišli po ali že pred polnočjo in si čestitali poljubcek vse dobro in nazdravili cincin v Novo leto ?
vsak bi prinesel s sabo nekaj malga za spit cincin2 cincin2 (po želji, lahko tudi cockto ali ruži-buži) al´ pa kaj za pod zob (biškoti, kruh, tudi feto pršuta lahku) in bi se malce poveselili ples party brenk smile cincin zvizg seks
seveda vse to, če bo napovedano lepo vreme sunny dez
in v upanju, da ne bi začeli dan v Novem letu bolan
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptySob 20 Dec 2008, 12:14

bravo good job welcome2
Dober predlog. Mi pa še sploh ne vemo kje bomo, če bomo doma bi se najbrž oglasili pri pilu. welcome1

Kdo bo zorganiziral mize in klopi, oziroma samo mize saj lahko stoje nazdravljaš? hmm

:santa: papa2
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptyPet 26 Dec 2008, 14:28

Za mize in klopi oz. za sedet bo najbrž premrzlo. Najbolje, da vsak prinese nekaj za nazdravit cincin , kakšno raketo in predvsem dobro voljo. juhuhu
Predvsem pa brez petard. To pokanje ne da je otročje, je prav zares bedno. afna2 afna
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptySob 03 Jan 2009, 15:54

Dobil e-mail s par fotkami:

silvestrovanje pri pilu Srecno2009a


silvestrovanje pri pilu Srecno2009b


silvestrovanje pri pilu Srecno2009c

e-mail pa pravi tako:
Tako smo v orleku pričakali Novo leto in si nazdravili z najboljšimi željami.
Še enkrat vsem skupaj SREČNO
družina Pirjevec-Mržek



Če ima kdo še kakšno fotko pa naj jo prilepi sem v to debato ali pa naj mi jo pošlje na e-mail jo bom jaz objavil.

iconsmile papa2

p.s.
Jadran mi je poslal 4 slike "novoletne čestitke pri "prjatlu"" cincin2 vendar sem se, glede na določene pripombe sovaščanov na neodobreno fotografiranje prizorov kjer so prisotni "maligani", odločil da teh slik jaz ne bom objavil razen če mi Srečko in ostali udeleženi dajo dovoljenje, saj so bile slikane v privat stanovanju in ni isto kot če bi bile slikane pri Pilu oziroma na kateri izmed vaških prireditev. ne ne hmm cop

Seveda pa lahko na forumu vsak od vas sam objavi slike po želji, seveda na lastno odgovornost. tump molitev
Navodila kako dodaš sliko so napisana tukaj: Kako vstavim fotografije


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Ned 18 Jan 2009, 20:11; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : p.s.)
Nazaj na vrh Go down
liki
Član - začetnik
Član - začetnik
liki


Država Slovenija
Število prispevkov : 3
Točke : 5683
Reputacija : 0
Registration date : 05/10/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptyPon 19 Jan 2009, 11:28

Seveda Srečo dedeksmeh dovoli objavo, če ne, jih ne bi niti poslal.Pa to so še najbl "kulturne"fotke, sej se nobeden ne valja pod mizo, če pa koga moti, ko nazdravlja cincin s prjatli ,pa buh pomagaj, mu ni pomoči.
Obstojajo slike tudi z javnih vaških fešt, katere pa res niso za na forum,niti za privat kazati ne, pa če bi gledali po logiki "prizadetih" bi se lahko objavile, ker so z javne fešte.
Očitno treba na feštah paziti tudi kaj rečeš, da ne bo kdo "prizadet".
Welcome to srednji vek.
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptyPon 19 Jan 2009, 12:46

Ma zakaj srednji vek? Sej sem napisal, da jih lahko sam objaviš?? hmm

Jaz jih pač ne bom ker se mi zdi butasto, da me kdo gleda postrani zaradi slik ki jih sploh nisem jaz posnel ampak so jih drugi posneli. Imaš tudi navodila kam klikneš da vstaviš slike, tako da kar korajžno.
Nazaj na vrh Go down
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Blančta


Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Age : 29
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 6066
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu EmptyPon 19 Jan 2009, 20:23

se strinjm stabo!!
usak nej objavla svoje fotke...
sej so navodila..
cop
Nazaj na vrh Go down
http://www.freewebs.com/iceangelsh
Sponsored content





silvestrovanje pri pilu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: silvestrovanje pri pilu   silvestrovanje pri pilu Empty

Nazaj na vrh Go down
 
silvestrovanje pri pilu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: Pretekli dogodki-
Pojdi na: