[OrlekNet Forum]
Futuremark z benchmarkom za brskalnike Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Futuremark z benchmarkom za brskalnike Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Futuremark z benchmarkom za brskalnike

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6061
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Futuremark z benchmarkom za brskalnike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Futuremark z benchmarkom za brskalnike   Futuremark z benchmarkom za brskalnike EmptyNed 15 Mar 2009, 01:14

Vir: Slo-Tech
Futuremark je finsko podjetje, ki ga navijalci in zagrizeni igralci iger poznajo predvsem po znamenitem benchmarku 3DMark, katerega prva verzija je stara že krepko čez deset let. Sedaj pa so napovedali, da bodo začeli meriti še hitrost internetnih brskalnikov (mogoče jih je k temu vzpodbudil Microsoft).
Nov izdelek se bo imenoval Peacekeeper. Gre za spletni test, torej za njegov izvedbo ni potrebno nameščati dodatne programske opreme. Proizvajalec trdi, da z porabo funkcij JavaScripta realistično obremeni vaš brskalnik, kot se to dogaja med brskanjem, tako da lahko za vsak računalnik ugotovimo, kateri brskalnik bo za njegove posobnosti najprimernejši. Vzorčni test na računalniku s procesorjem Intel Core 2 Duo E8400 kaže, da je najbolj poskočen Safari, sledi mu Chrome, daleč zadaj pa so pera, Firefox in IE (v tem vrstnem redu).

In koliko točk doseže vaš brskalnik? Poskusi
______________________________________________
Moram povedat, da sem ostal malo razčaran.

Firefox (v3.0.7) Scored:
575 Points zalosten
_______________________________________________
Internet Explorer (v8.0) Scored:
420 Points lejgalejga
_________________________________________
Me je tako razjezilo, da sem šel instalirat še Safari s09
Safari (v4.0) Scored:
1695 Points cheesy
_________________________________________
Vendar v samem brskanju ni videti razlike. nenene
Je res taka razlika do Windows 7?
Meni se zdi bolj kot zelo dobra reklama za Safari ododzadi Vsak ga bo šel probat.
Kaj pravite vi?
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Futuremark z benchmarkom za brskalnike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Futuremark z benchmarkom za brskalnike   Futuremark z benchmarkom za brskalnike EmptyTor 17 Mar 2009, 01:39

Ja Windows 7 je super, škoda da je beta verzija še nedodelana in okleščena in dosti programov ne dela na njej. Probi jo inštalirat na virtualni mašini, tam lahko inštaliraš kar hočeš brez skrbi da ne bi kaj pokvarlo. Jaz imam virtualno mašino VMware Workstation verzijo 6.51 in dela super, operacijskim sistemom, ki jih inštaliram v VMware pa dodelim nekje do polovice fizičnega rama, če dodelim preveč rama se lahko zgodi da med bootanjem virtualnih operacijskih sistemov mi XPji radi začnejo kašljat s07

Safari 4 je hiter ma jaz sem ga hmali vrgu dol, recimo na forumih nimaš kaj iskat ker pol funkcij ne dela prov, sem jim reportiru vse napake. V glavnem ta trenutna verzija 4-ke je za bruh
Sem pa dal nazaj verzijo 3 ki dela dobro in jo rabim pogosto za naredit kaj na hitro igrackanje , da ne odpiram Mozille, ki je vedno nabita z ogromnim številom tabov katere moram še predelat... ajebiga zvizg , ie8 RC1 pa ima čudno dimenzioniranje tabel in me včasih too much moti, upam da bo finalna verzija ie8 boljša...
Hvala ti za link hvala , jaz bom probu v naslednjih dneh ko bom kaj na mojmu pcju, zdej sem na enemu ki ga popravljam... Ajde lahko noč papa2


p.s. Malo za smeh, sem testiru ta pc, muzejski P4 1.6, 128MB rama DDR1 333, 20GB disk, SIS čipovje, prastara agp grafična, dobro da še stoji skupi, win xp slo sp2:

Futuremark z benchmarkom za brskalnike Es8g3c


Mozilla Firefox 3.0.7 SLO = 148 s06 tump
Internet Explorer 7.0 SLO = 61 lejgalejga s06 s06 s06 s06 s06 smeh afna
Nazaj na vrh Go down
 
Futuremark z benchmarkom za brskalnike
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Uporabni dodatki za brskalnike (za ie, Mozillo, Opero, Chrome, itd...)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Računalništvo, internet in humor :: Internetne povezave-
Pojdi na: