[OrlekNet Forum]
Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat...

Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat...   Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... EmptyPon 29 Jun 2009, 13:19

Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Wwwklikaj   Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Uporabni

OrlekNet Portal KlikajMe je bil včeraj zamenjan z novo precej dopolnjeno verzijo.
Princip je isti, le vsebine je dosti, ma res dosti več kukr prej...

Priporočam ti, da si ga nastaviš za domačo stran.

Boš imel/a vse pri roki:

-200 uporabnih povezav!

-Sveže novice iz 12ih ločenih virov, sproti osvežene

-Vsak dan en zastonj program

-Vreme v: Sežani, LJ, MB, na Bledu in v Portorožu s 3 dnevno napovedjo, ter 15 dnevna napoved z enim klikom

-7 dnevna napoved vremena za Slovenijo

-Brezplačno pošiljanje SMS-ov

-Zbirka igric in zanimivosti IgrajSe :-) igrackanje (razne igrice + tabela vitaminov, zdravo življenje, joga vaje, reiki prijemi, feng-shui napotki...)

-Iskanje navodil za naprave.

-Prikaz lune. Z datumom naslednje polne lune in mlaja.

-Naslovi zadnjih 50 postov na forumu

-Seznam 5 najbolj branih SLO blogov...


Še povezava: http://www.klikajme.tk


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Pet 06 Jan 2017, 12:03; skupaj popravljeno 3 krat (Reason for editing : popravil logo in naslov)
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8030
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat...   Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat... EmptyTor 02 Avg 2016, 14:06

Novi naslov portala je: www.klikajme.tk
Nazaj na vrh Go down
 
Precej dopolnjen portal KLIKAJ.ME - moraš pogledat...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: OrlekNet spletna stran vasi Orlek-
Pojdi na: