[OrlekNet Forum]
Zemljevid gostov OrlekNet Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Zemljevid gostov OrlekNet Pbucket
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  ObjaveObjave  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Zemljevid gostov OrlekNet

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 13:35

Na www.orlek.net je dodan zemljevid gostov.
Lahko se vpišete, navodila se pokažejo ko se odpre okence.

Zemljevid gostov OrlekNet Zemljevidd
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 13:52

Hmmmm.... Težave. Naj poskusi še kdo grug. Meni ni uspelo. s14
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 13:57

Opiši kaj se je zgodilo?

p.s. sem sprobal sedaj in deluje normalno, poglej sedanji moj vnos pod imenom Test Testovic, tisti rdeč možiček desno od sežane...
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:01

NI dosti za opisat. Možicla postavim zraven tebe, vpišem podatke in shranim. Potem me pa ni nikjer hejti
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:02

Kaj si dal 4x zoom in se premikal s tipkami wasd al si vleku z miško?
evo sem dodal še enega zelenega marsovčka, delal po navodilih in je vse v redu...
si probu še enkrat?
p.s. jaz sem delal z firefoxom in seamonkeyem...
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:07

Delal sem z 1x miško in 1x tipkami. Sem zoomiral in nisem.....Me ni zalosten
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:10

Dej še enkrat, tokrat vpiši drugo sporočilo, oziroma naj se razlikuje od prejšnjega magari samo dodaj eno piko al karkoli da bo drugačno.

p.s. Ko sem še nastavljal to zadevo in preizkušal se je tudi meni to zgodilo in šele ko sem vnesel nek drugi tekst v polje komentar me je sprejelo. Probaj...
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:11

Zdaj sem papa2 ampak sem izpolnil vsa polja. Tudi tista, ki niso obvezna.
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:12

Ja vnos mora bit drugačen, dovolj je drugačno sporočilo, polja pa sem jaz pustil prazna...
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyNed 19 Apr 2009, 14:16

Dej vnesi še enega pa malo bolj stran od mojega ker ko ni zooma se tvoj vnos sploh ne vidi, in če greš z miško nad orlekom se izpiše samo moj vnos.
Bom zbrisal tvoj sedanji vnos ti pa dodaj novega o.k.?
Nazaj na vrh Go down
Igor
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Igor


Država WRLEK
Število prispevkov : 125
Kraj : Wrlk
Točke : 6062
Reputacija : 19
Registration date : 20/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyPon 20 Apr 2009, 07:45

DejanRencelj je napisal/a:
Dej še enkrat, tokrat vpiši drugo sporočilo, oziroma naj se razlikuje od prejšnjega magari samo dodaj eno piko

Tudi, ko sem prvič vpisoval so bili podatki na novo vpisani in bi jih moralo zabeležiti. Razumem za drugič itd...
Tudi sedaj (z popolnoma drugimi podatki) ne gre s14 . Skini to. Preveč amatersko je narejeno za tak super forum lejgalejga .
Pa tudi, če bi se nam uspelo prijavljati, bi bili posejani člani iz vasi vse do Il. Bistrice uh . Sebe, lahko dam, da sem viden na zemljevidu 1:1, šele tam pri Merčah. zviz
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyPon 20 Apr 2009, 08:16

Ja no boš pa pri Merčah, sej tudi jst sm nekje na gmajni Ehehe , napiši v komentar od kod si pa je. Sej ni bistvo da si točno tam, bistvo je da vidimo od kod vse prihaja folk, ker števec na portalu večino siolovcev beleži pod Ljubljano. Nas iz Krasa pa pod Koper ali celo Sečovlje. nenene

Bom pa reklamiral, da so problemi z vnosi, mogoče bojo kaj rešli sej konec koncev so 12 let prisotni na spletu in med poznavalci veljajo za profesionalce, pa še Kanadčani so, tako da upam, da bojo kej poštimali no. s14


p.s.
Glede spremembe teksta mislim, da velja ker takrat ko se je meni to zgodilo sem jaz več kot 10x postal iste podatke in jih ni sprejelo, toda ko sem zbrisal en pomišljaj jih je takoj sprejelo. Mogoče je naklučje a se mi zdi zelo čudno. hmm

Zna bit da je mogoče problem ker meni se je zgodilo ko sem zamenjal zemljevid v 300dpi (v upanju da bo boljše videt kadar povečaš, ma na koncu je blo pa isto) nevem, no vprašali pa videli, jaz bom pa tacajt zamenjal z 72dpi zemljevidom, kdo ti ve... studija


Nazadnje urejal/a DejanRencelj Tor 21 Apr 2009, 23:23; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik
Marja82


Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Age : 41
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 5989
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyTor 21 Apr 2009, 09:21

Meni je primlo b.p., samo sem se dala pod Senožeče, ker sem pač zdej v Senožečah zviz
Nazaj na vrh Go down
http://www.klikaj.me
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyTor 21 Apr 2009, 09:43

Tku ja, da ne delaš gužve pr Merčah s06 s04
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyTor 21 Apr 2009, 23:21

Do sedaj sem kontaktiral z neko osebo ki ima naziv Support tehnician, sedaj me je predala Support managerju, ne najdejo problema, naj bi vse delalo kot je treba.

Do sedaj so na Supportu našteli te možnosti, da se lahko zgodi, da ne sprejme vnosa in niti ne pokaže obvestila o napaki:

- stara verzija spletnega brskalnika
- javascript ni vključen oziroma ni pravilno nameščen
- zaporedno poškušanje ponovnega vnosa v manj kot 30 sekundah
(spam zaščita je na njihovem serverju nastavljena na 30 sekund)


Mislim čudno no, kaj imaš samo ti Igor še probleme al tudi kdo drugi pa ni nič povedal, no povejte če še komu nagaja?
Meni vsakič prime, razen takoj takrat ko sem zamenjal zemljevid ko ni hotelo prijet, ma od takrat sem dodal že nešteto testnih vnosov in vsi so primli. Marja je iz službe probala in je prijelo v prvo brez problema. Dejte še ostali sprobat no. hmm


Ko ste imeli problem (ko ni prijelo vnosa) kaj točno ste vpisali?
Me sprašuje če mu lahko napišem kaj je bilo vnešeno v poljih, sem rekel da verjetno se ne spomnite ma da bom vseeno vprašal.


Tisti ki vam ni primlo prosim napište mi te podatke:

1. Brskalnik (ie, mozilla, opera, itd...):
2. Javascrip - ste mogoče izključili?:
3. vam delata oba "gadgeta" na portalu( www.orlek.net/portal.htm ali vidite levo spodaj števec z zastavicami in zraven na desni seznam zadnjih 50 tem na forumu?)?:
4. je bil to prvi poiskus vnosa?:
5. ste samo enkrat kliknili na gumb "Post"?:
6. Kaj ste vnesli v polje Name:
7: Email:
8: Website URL:
9. Comments:
10. ste izbrali možička ali ste pustili tistega ki je že bil označen?:
11. ste izbrali zastavo?:
12. ste kliknili Submit?:

Lepo vas prosim če mi pomagate in odgovorite na vprašanja čim bolj točno.

Bi bla res škoda da ta stvar ne bi delala, zalosten imamo obiskovalce iz cele Slovenije pa bi blo fajn videt od kod vse so. sunny
Prosim za pomoč predaja , vse vas ki preberete to sporočilo res lepo prosim, da se probate vpisat na zemljevid, če ne bo šlo mi prosim odgovorite na našteta vprašanja (lahko tudi na e-mail), hvala lepa vsem, iz srca res molitev
Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin
DejanRencelj


Država Slovenija
Število prispevkov : 1013
Age : 111
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 8031
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet EmptyPet 24 Apr 2009, 03:14

Hvala vsem 6 članom foruma, ki ste se odzvali na mojo prošnjo in dodali svoj post na zemljevid.
Hvala vam za pomoč in odziv. ok man good job hvala


Podpora uporabnikom in jaz osebno smo dodali preko 50 testnih vnosov in čisto vsi so uspeli v prvem šusu, brez enega problema. Torej...

ideja ...ugotovili smo, da zemljevid deluje ideja
...in da najbrž mora Igor malo pošraufat svoje računalo studija no lahko probava skupaj najdet kje je haklc, ker me res ful matra zakaj ne moreš dodat možička. Baje je tisti moj neuspeh bil zaradi tega ker sem zamenjal zemljevid in takoj dodal post v manj kot 30 sekundah, verjetno no, ni pa nič 100%.

S podporo smo zmenjeni, da nehamo s testiranji in pustimo v uporabi kot je in da se jim oglasim v kolikor se bojo v bodoče pojavili problemi.
Upajmo, da jih ne bo. molitev



Ko bom imel kaj časa bom zamenjal obstoječ zemljevid z bolj svetlim, da se bojo možički lepše vidli.


Komentar alexiusa je razumljiv ma ne morem pomagat, obstoječi 300 dpi zemljevid pokaže isto kot 72dpi, zoom je bl varka kukr kej druzga. Se bom probu zmenit da mi izklopijo omejitev pri uploadanju zemljevida da bom lahko naložil sliko večjo od trenutnih 700pix, vsaj 1600pix bi mogla bit pole pa bi imel zoom pravi smisel.


No živimo in se učimo, važno da vsak dan nekaj več vemo in znamo, čez cajt bomo izpilili da bo 3D profi zemljevid z zlato uro in kukovco s06 s06 s06 jezik Ehehe
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zemljevid gostov OrlekNet Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zemljevid gostov OrlekNet   Zemljevid gostov OrlekNet Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Zemljevid gostov OrlekNet
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[OrlekNet Forum] :: Glavne debate o Orleku :: OrlekNet spletna stran vasi Orlek-
Pojdi na: